Az AC a kiválasztási folyamatnak olyan eszköze, mely az egyik legbiztosabban képes információt adni a jelöltekről. Elsősorban az ő készségeik, képességeik mérésén van a hangsúly, és kevésbé számít a megszerzett szakmai gyakorlat. Nem csak a több kiváló munkavállaló közötti döntést segíti elő, hanem azt is, amikor azt szeretnéd vizsgálni, hogy minimális szakmai tapasztalattal milyen gyorsan képes beletanulni a jelölt az új munkakörébe.
A módszertannal egyszerre 6-8 pályázót tudunk vizsgálni egy megadott munkakörre kialakított feladatsor alapján, de adott esetben 1 főt is tudunk mérni.
A jelöltek egy egész napos AC keretein belül többféle feladatot teljesítenek (egyéni feladat, esettanulmány, csoportos- és páros szituációk, prezentáció, tesztek, stb.), melyek során a megfigyelői csoport értékeli az egyéni kompetenciáikat.
Az AC-ra kidolgozott AC Kézikönyv a Te tulajdonodba kerül, az adott munkakörre szabott feladatokkal és teszt eredményekkel együtt, tehát ezzel a szolgáltatásunkkal széleskörű és a későbbiekben is hasznos dokumentációt nyersz!
A DC módszertan a már meglévő munkatársakra fókuszál, és elsősorban fejlesztési célból történik.
Nagyon hasznos azokban a vállalati helyzetekben, mikor a szervezetben megüresedő vezetői pozícióra (vagy esetleg szenior szakértői pozícióra) belülről szeretnének előléptetni munkatársat. Sőt, azoknál a döntéseidnél is jó szívvel ajánljuk, amikor a rejtett lehetőségeket szeretnéd megtalálni a munkatársakban és ezáltal hatékonyabbá tenni csoportod/céged munkáját.
Általában azokban a cégkultúrákban jellemző a módszertan használata, amelyek nagy hangsúlyt fektetnek az egyenlő elbírálás elvére vagy az éves teljesítmény-értékelésen túl más típusú kompetenciákat szeretnének felmérni. Olyan helyzetekben is objektivitást biztosít, mikor újfajta szemlélet felé szeretnéd a csapatod, céged működését terelni.
Az AC-hoz hasonlóan egyszerre 6-8 résztvevőt tudunk vizsgálni egy megadott munkakörre kialakított feladatsor alapján, de szintén tudunk akár 1 főt is mérni. A résztvevők egy egész napos DC keretein belül többféle feladatban is megmérettetnek (egyéni feladat, esettanulmány, csoportos- és/vagy páros helyzetek, prezentáció, tesztek, stb.), melyek során a megfigyelői csoport értékeli az egyéni kompetenciáikat.
Kérésedre szívesen adunk külön-külön minden résztvevőnek visszajelzést a teljesítményéről, ezáltal Te már a múltbéli események helyett rögtön a jövőre fordíthatod figyelmedet!
A DC-re kidolgozott DC Kézikönyv a Te tulajdonodba kerül, az adott munkakörre szabott feladatokkal és teszt eredményekkel együtt, tehát ezzel a szolgáltatásunkkal széleskörű és a későbbiekben is hasznos dokumentációt nyersz!
Visszajelzésekből is tudjuk, hogy a mi DC napjainkat stressz helyett sokkal inkább élményként és egyfajta csapatépítő programként élik meg a résztvevők!
1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 38.
I. em. 4. sz.