World Health Organization, (WHO) az egészséget a következőképpen definiálta 1948-as megalakulásakor: „Az egészség a teljes testi, lelki és szociális jóllét állapota, és nem csupán a betegség hiánya.” Dimenziói: biológiai, lelki, mentális, emocionális, szociális. Mentális egészség - A WHO definíciója szerint: „A jóllét olyan foka, amelyen az egyén megvalósítja képességeit, meg tud küzdeni az élet mindennapos nehézségeivel, eredménnyel és gyümölcsözően képes dolgozni, valamint hozzá tud járulni saját közösségéhez.”
Melyik vállalat vezetősége ne szeretné, ha valamennyi munkatársára teljes egészében igazak lennének a fenti egészséggel kapcsolatos állapotok?! A valóság pedig az, hogy az egészségünk különböző aspektusait nap mint nap folyamatos kihívások érik, s egy olyan kultúrában élünk, ahol ezekről még beszélni sem igazán szokás, nemhogy tenni az ezekben való fejlődésért. A wellbeing kultúrafejlesztésében olyan tartalékok vannak (nagyon komoly kutatási eredményekkel igazolva), amelyek képesek megsokszorozni a vállalat teljesítőképességét, sokszorosára emelni az egyén jóllétét és elégedettségét.
Komplex kultúrafejlesztési programunk a wellbeing minden aspektusát érinti, így egy olyan hatékony fejlesztési programot kínálunk, amely minőségileg változtatja meg a szervezet klímáját, az egyének életminőségét és a vállalatban lévő potenciálok kiaknázásának eredményességét.
1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 38.
I. em. 4. sz.